cloud

Knižná publikácia

Img

Knižka

Hovor so mnou

Knižka s názvom: „Hovor so mnou“ je vo formáte A5 (väčší formát som si z finančného hľadiska dovoliť nemohol, ale text sa vám bude čítať veľmi dobre). Je mojou prvotinou. Knižke nechýba všadeprítomný humor a veľmi pútavé príbehy z vlastného života. Okrem humoru nájdete v knižke aj vážne témy rozoberajúce kvalitu života detí, ktoré boli odobraté rodičom a s tým súvisiace dobré rady. KNIŽKA BUDE PRE TIETO DETI SPRIEVODCOM, KTORÝ IM VYSVETLÍ AKO SA VYSPORIADAŤ SO SMUTNÝM OBDOBÍM ICH ŽIVOTA. V knižke sa objavia aj nádherné modlitby a veľmi úsmevné výroky detí a ich pohľad na rôzne témy. V závere knižky vyspovedajú autora tri deti položením niekoľkých otázok, ktoré autor počas 27 ročnej práce s deťmi dostával najčastejšie.

KNIŽKA JE PÍSANÁ TAK, ABY BOLA SPRIEVODCOM PRE DETI, resp. MLÁDEŽ, KTORÁ ŽIJE V CDR (v detských domovoch). PRÁVE TEJTO MLÁDEŽI BY SME KNIŽKU CHCELI SPRÍSTUPNIŤ. HĽADAME DARCOV KTORÍ BY KNIŽKU DEŤOM KÚPILI A VYBRALI SI DETSKÝ DOMOV DO KTORÉHO KNIŽKU POŠLEME. NAJIDEÁLNEJŠIE BY BOLO 5 KS DO JEDNÉHO DETSKÉHO DOMOVA. DARUJETE TÝMTO DEŤOM TRVALÉHO SPRIEVODCU V PODOBE TEJTO KNIŽKY.

ZHRŇME SI TO: VY KÚPITE 5 KS KNIŽIEK. DO MAILU NÁM NAPÍŠETE KTORÉMU DETSKÉMU DOMOVU ICH MÁME POSLAŤ. MY K TÝMTO 5 KNIŽKÁM PRIDÁME 5 ĎAĽŠÍCH ROZPRÁVKOVÝCH KNIŽIEK AKO DARČEK.

ZOZNAM OBDAROVANÝCH DETSKÝCH DOMOVOV BUDEME ZVEREJŇOVAŤ TU).

TÁTO KNIŽKA, MÔŽE BYŤ TIEŽ VEĽKÝM POMOCNÍKOM KOMUKOĽVEK KTO ZAŽIL, PREŽIL, ALEBO ŽIJE V ŤAŽKOM VZŤAHU, PLNOM SMÚTKU, BOLESTI, UBLIŽOVANIA (RODINA, MANŽELSTVO atď).

Cena: 12 EUR/1ks plus darček (hodnotné prekvapenie) pre každého kto si túto knižku kúpi aj pre seba. miniBODKA chce robiť radosť každému.

POŠTOU na dobierku POSIELAME DO CELÉHO SVETA.

KNIŽKA SA DÁ KÚPIŤ AJ PRIAMO V miniBODKE.

Platba online

Platba za objednávku sa dá poslať aj cez  bankový prevod. Nezabudnite, prosím, do „Informácie pre príjemcu“ napísať „knizka detom“. Platbu posielajte na transparentný účet vo VÚB: SK41 0200 0000 0023 0200 4858. Ďakujeme.

Ak si želáte venovanie do knižiek, autor napíše vaše meno, spolu so svojim. Deti tak budú vedieť kto im knižky daroval. V každom prípade, budete informovaný o tom kedy knižky dorazili do vami vybratého detského domova k príjemcom.

Celá suma bude venovaná na podporu bývania pre zdravotne a duševne handicapované deti, ktorým sa miniBODKA venuje.

Objednať knižku

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!