cloud

Knižná publikácia

Img

Knižka

Hovor so mnou

Knižka s názvom: „Hovor so mnou“ je vo formáte A5 (väčší formát som si z finančného hľadiska dovoliť nemohol, ale text sa vám bude čítať veľmi dobre). Je mojou prvotinou. Knižke nechýba všadeprítomný humor a veľmi pútavé príbehy z vlastného života. Okrem humoru nájdete v knižke aj vážne témy rozoberajúce kvalitu života detí, ktoré boli odobraté rodičom a s tým súvisiace dobré rady. KNIŽKA BUDE PRE TIETO DETI SPRIEVODCOM, KTORÝ IM VYSVETLÍ AKO SA VYSPORIADAŤ SO SMUTNÝM OBDOBÍM ICH ŽIVOTA. V knižke sa objavia aj nádherné modlitby a veľmi úsmevné výroky detí a ich pohľad na rôzne témy. V závere knižky vyspovedajú autora tri deti položením niekoľkých otázok, ktoré autor počas 27 ročnej práce s deťmi dostával najčastejšie.

KNIŽKA JE PÍSANÁ TAK, ABY BOLA SPRIEVODCOM PRE DETI, resp. MLÁDEŽ, KTORÁ ŽIJE V CDR (v detských domovoch). PRÁVE TEJTO MLÁDEŽI BY SME KNIŽKU CHCELI SPRÍSTUPNIŤ. HĽADAME DARCOV KTORÍ BY KNIŽKU DEŤOM KÚPILI A VYBRALI SI DETSKÝ DOMOV DO KTORÉHO KNIŽKU POŠLEME. NAJIDEÁLNEJŠIE BY BOLO 5 KS DO JEDNÉHO DETSKÉHO DOMOVA. DARUJETE TÝMTO DEŤOM TRVALÉHO SPRIEVODCU V PODOBE TEJTO KNIŽKY.

ZHRŇME SI TO: VY KÚPITE 5 KS KNIŽIEK. DO MAILU NÁM NAPÍŠETE KTORÉMU DETSKÉMU DOMOVU ICH MÁME POSLAŤ. MY K TÝMTO 5 KNIŽKÁM PRIDÁME 5 ĎAĽŠÍCH ROZPRÁVKOVÝCH KNIŽIEK AKO DARČEK.

ZOZNAM OBDAROVANÝCH DETSKÝCH DOMOVOV BUDEME ZVEREJŇOVAŤ TU).

TÁTO KNIŽKA, MÔŽE BYŤ TIEŽ VEĽKÝM POMOCNÍKOM KOMUKOĽVEK KTO ZAŽIL, PREŽIL, ALEBO ŽIJE V ŤAŽKOM VZŤAHU, PLNOM SMÚTKU, BOLESTI, UBLIŽOVANIA (RODINA, MANŽELSTVO atď).

Cena: 9 EUR/1ks

POŠTOU na dobierku POSIELAME DO CELÉHO SVETA.

KNIŽKA SA DÁ KÚPIŤ AJ PRIAMO V miniBODKE.

Platba online

Platba za objednávku sa dá poslať aj cez  bankový prevod. Nezabudnite, prosím, do „Informácie pre príjemcu“ napísať „knizka detom“. Platbu posielajte na transparentný účet vo VÚB: SK41 0200 0000 0023 0200 4858. Ďakujeme.

Ak si želáte venovanie do knižiek, autor napíše vaše meno, spolu so svojim. Deti tak budú vedieť kto im knižky daroval. V každom prípade, budete informovaný o tom kedy knižky dorazili do vami vybratého detského domova k príjemcom.

Celá suma bude venovaná na podporu bývania pre zdravotne a duševne handicapované deti, ktorým sa miniBODKA venuje.

Objednať knižku

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!