cloud

Srdce na bicykli

Img

V prípade silného dažďa bude akcia presunutá na najbližší víkend.

Charitatívna akcia pre 17 detí, ktoré stratili rodičov vplyvom tragických udalostí. Lucka 3, Dávidko 1,5, Tobiasko 3, Denisko 4, Kika 3, Milanko 2, Margitka 10, Justín 8, Nikolas 8, Danko 9, Jožko 5, Margitka 10, Helenka 12, Oliver 5, Janko 9, Barborka 4, Ninka 8. Pre tieto deti chceme zabezpečiť letné prázdniny, stravu, lieky a starostlivosť. Dobrovoľná zbierka bude prebiehať pri registrácií. Každý môže prispieť ľubovoľnou finančnou hotovosťou, alebo stravnými lístkami a menovaným deťom môže doniesť max jednu hračku.

20.6.2023 bude o 10.00 hod. registrácia malých detí na bicykloch s rodičmi. Prvá trasa pre ročník 0 – 5 rôčkov povedie Hepaj, pláž Veča až na jej koniec, súťaže na pláži a späť. II. Trasa pre deti od 6 do 16 rokov, povedie Hepaj, pod mostom smer futbalové ihrisko, pokračujeme na Kaskády a späť do miniBODKY. Medzi tým budú môcť deti zastaviť tam kde nebudú vládať  a vrátiť sa späť do areálu miniBODKY s dozorom, alebo s rodičom. Počas celej cesty na Kaskády budú deti sprevádzať animátori, cykloprofesionál, zdravotný dozor.  Návrat všetkých cyklistov bude do 16.00 hod. 16.30 hod. bude spanilá jazda cez mesto Šaľa, zmrzlina a rozchod.

21.06.2023 o 10.00 hod registrácia skoro dospelých a dospelých cyklistov. Pre nich je pripravená III. Trasa a tá povedie. Hepaj, Selice kompa ak premáva do Vlčian vo Vlčanoch prestávka, späť na kompu do Selíc, zo Selíc do Trnovec (prestávka v krčme Pohoda), pokračujeme smerom k rybniku Amerika, železničný most a späť do miniBODKY. Pri oboch akciách bude pripravené občerstvenie a guláš.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!