cloud

III. Ročník akcie Motorkári deťom

Img

V prípade silného dažďa bude akcia presunutá zo Soboty 17.7.2023 na Nedeľu 18.7.2023

17.07.2023 o 10.00 h. Otvorenie letnej, táborovej sezóny so spanilou jazdou pre deti, ktoré vplyvom tragických udalostí prišli o rodičov.

Miesto: detský tábor miniBODKA Šaľa, detský areál – budova bývalej reštaurácie Hepaj na brehu Váhu (nemá adresu). Navigačné body: Most cez rieku Váh. Budova sa nachádza pri moste z mestskej časti Veča. Súpisné číslo 1. Bola to prvá stavba v Šali, bývala colnica pltí a lodí na brehu Váhu.

Program: Privítanie účastníkov do 10.00, fotenie s deťmi, občerstvenie, (guláš,chlieb, pagáče, káva, pitie). 10.30 odchod na spanilú jazdu a to: Šaľa, Šoporňa, Šintava, Sereď mesto, odtiaľ Vinohrady nad Váhom, Bojničky, Hlohovec TESCO parkovisko. Prestávka. Odtiaľ: Kľačany, Rišňovce, Krvavé Šenky kde vraj straší aj za bieleho dňa, Nitra, Ivanka pri Nitre, Mojmírovce námestie zmrzka, Poľný Kesov, Jatov, Trnovec nad Váhom, miniBODKA Šaľa. Voľný program. 

Všetkých motorkárov, skútristov a milovníkov štvorkoliek, trojkoliek srdečne u nás vítame. Akcia má charitatívny rozmer a to, aby sa deti potešili a aby sme im urobili radosť. Som si istý, že budú veľmi šťastné.

Potrebujeme pomoc organizačne aspoň 5 motorkárov na zabezpečenie plynulosti premávky a jedného človeka ktorý by vedel akciu natočiť. 

Kontakt: 0907 274627 Milan 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!